26.10.13

Yepyeni Bir Masal: İlknur'un Dünyası

Gülsen Hanım'ın blogunun detaylarını sizlerle paylaştıktan sonra yeni yaptığım iki tasarımı da siz değerli okuyucularımla paylaşacağımı belirtmiştim. İşte o tasarımlar bitti ve şimdi yaptığım bu iki tasarımı kapsamlı olarak sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu tasarım yine benim için ilklerde yer aldığı için hemen tasarım detaylarına geçme hissiyatı var içimde ama ilk önce ilknur'un Dünyası'na dair bir kaç cümle yazayım değil mi?

İlknur'un Dünyası blogunun yöneticisi İlknur Hanım, ikiz çocuk annesi bir bayan. Blogunda ise hayata dair paylaşımların yanı sıra kadına dair paylaşımlarda yapıp arada bir düzenlediği çekilişlerle de size birbirinden güzel hediyeler sunuyor. İlknur'un Dünyası'nı merak ettiyseniz BURADAN ulaşabilirsiniz.

Şimdi de tasarım detaylarında sıra...

Headerimiz:
Bu benim en detaylı ve en renkli yaptığım ilk header.

Headere bitişik ve aynı renkte olan açılır menü:

Yazı alanı çerçevesi-Metin Web Yazı Fontu- Devamını Oku özelliği
Sosyal Ağlar iconları- Sidebar Başlığı Düzenleme ve Hakkımda Görseli

Sağ kolon Görsel butonlar ve Olmazsa olmazlardan Blog Butonları

Yukarı Butonu ve Blog Sonu Mesajı:


Yorum formu özelleştirmesi:
Ve bunların dışında resimlerle sunamadığım; Resim efekti kodu, Linkwithin kodu ve kullandığım yığınla Html kodu. Bu güzel blogu daha detaylı paylaşamam elbette ama bir bakmak ve hatta izleyici olmak isterseniz "İlknur'un Dünyası'na" buyurun derim. Emin olun hiç pişman olmayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder